Anna Cichoń

Anna Cichoń

Jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Psychoterapia jest dla mnie życzliwym towarzyszeniem w wędrówce do siebie i ku poprawie jakości życia i relacji. Zapraszam osoby, którym trudno bywa ze sobą, z życiem, z innymi. Wszystkich, którzy pogubili się, nie mają sił, wszystkich którzy cierpią. Których przeszłość była niełatwa i tych, dla których teraźniejszość bywa trudna. A także tych którzy chcą być lepszymi rodzicami czy partnerami.

Pracuje integracyjnie, czerpiąc z różnych podejść terapeutycznych, w zależności od zgłaszanych problemów i potrzeb osoby, z którą rozmawiam. W psychoterapii ważne jest dla mnie zaufanie, relacja i autentyczność.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. (moduły specjalizacyjne- psychoterapia humanistyczna oraz psychologia wychowawcza i rodzinna)
Ukończyłam również czteroletnie podyplomowe szkolenie z psychoterapii integracyjnej atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego ( Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej ) a także roczny Kurs Poradnictwa w Instytucie Psychoterapii Integratywnej i Studium Pedagogiczne UJ. Jestem realizatorem ogólnopolskiego programu wspierania umiejętności wychowawczych „Szkoła dla rodziców i wychowawców” i absolwentem szkoleń z zakresu rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów. Staram się poszerzać swoje rozumienie człowieka i narzędzia pracy o wiedzę z zakresu rozwoju, traumy, pracy z ciałem i wsparcia w kryzysie.

tel.
784082425
annacichon.gabinet@gmail.com