Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą.

Od 2008 roku pomagam osobom, które ze względu na trudne doświadczenia w dzieciństwie, mają trudności z tym, jak czują się obecnie same ze sobą i w świecie, i chcą to zmienić.

Prowadzę psychoterapię osób, które mają w swoim doświadczeniu uzależnienie rodzica i ich problemy można określić tym, co zawiera się w Syndromie DDA (Dorosłe Dziecko Alkoholika), ale także osób, które doświadczyły różnego rodzaju zaniedbań, przemocy fizycznej i emocjonalnej, braku wsparcia i rozumienia w relacjach z rodzicami.

W swojej pracy integruję podejście psychodynamiczne i systemowe.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, specjalizując się w zakresie psychologii klinicznej. Następnie podjęłam naukę w szkole psychoterapii w nurcie integracyjnym, atestowaną przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. To czteroletnie szkolenie ukończyłam w 2010 roku. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień (nr 780 PARPA). W 2016 roku ukończyłam kurs specjalizacyjny przy Szpitalu J.Babińskiego i zostałam specjalistą psychologii klinicznej.

Swoją pracę regularnie superwizuję.

strona: www.psychoterapia-dda.pl
Ewa Czarnota-Hańce
508054460
ewaczarnota@gmail.com

14_za2a.jpg